ﻃﺮﺍﺣﯽ صفحات وب

آموزش از ابتدا تا طراحی یک وبسیات در قالب مثال

ﻃﺮﺍﺣﯽ صفحات وب

آموزش از ابتدا تا طراحی یک وبسیات در قالب مثالwebdesign-banner

۵ مطلب در مرداد ۱۳۹۱ ثبت شده است

۰۸مردادجداول نقش بسیار مهمی در پیکر بندی صفحات تحت وب دارند که در اینجا شما را با این عناصر قدرتمند آشنا خواهیم کرد. اما در آینده متوجه خواهید شد که این جداول آنچنان کار آمد نیستند و استفاده از آنها محدود خواهد شد! ما را دنبال کنید...

رضا رجایی
۰۸مرداداکنون زمان انتشار صفحه ایست که ایجاد کرده ایم. ما اینجا به شما انتشار را در یک هاست رایگان را خواهیم آموزش داد. متاسفانه این فیلم به دلیل مشکلات آنلاین و خراب بودن اینترنت موسسه به دو بخش تقسیم شد. البته بسیار کامل و بی نقص می باشد.

رضا رجایی
۰۸مرداددر این بخش به آموزش نوشتن و نحوه اتصال فایلهای css به صفحه می پردازیم. البته فقط در حد نیاز برای صفحه در حال ساخت! به دلیل اینکه آمورش ها در قالب مثال می باشد اصلا نمی توان به آموزش جزیی مطالب پرداخت. ما شما را با اصول کارآشنا خواهیم کرد، خلاقیت ها با شماست...

رضا رجایی
۰۸مردادتوضیحاتی که تا اینجا درباره Dreamweaver عنوان کردیم در بیشتر برنامه‌های ویرایشگر متنی مشابه است، ولی وقتی کار با هایپرلینک را شروع می‌کنید، مطالب جذابتر می‌شوند.

هایپرلینک یا لینک این امکان را به شما می دهد تا از کلیک کردن در یک شیء برای اجرای شیء دیگر استفاده ‌کنید. لینکی که کلیک می‌کنید ممکن است یک صفحه وب را باز کند، یک فایل را download کند یا برنامه لازم برای اجرای فایل‌ها را راه اندازی کند، مانند یک برنامه برای نمایش فیلم یا آهنگ.

در این بخش به بررسی شیوه ایجاد هایپرلینک‌هایی خواهیم پرداخت که صفحات شما را به هم ارتباط می‌دهند، یک پیغام email را آدرس‌‌‌دهی می‌کنند یا فایلهای صوتی - تصویری را به اجرا در می‌آورند. در بخشهای بعدی به بررسی جامع شیوه لینک کردن به تصاویر و کار با فایلهای چندرسانه‌ای می‌پردازیم.

رضا رجایی
۰۸مرداداولین قدم در راه اندازی یک وبسایت راه اندازی صفحه درحال ساخت می باشد. فیلم آموزشی این بخش را دریافت کنید.

این فیلم توسط استاد مهدی زنهاری، با سابقه بیش از 12 سال در طراحی صفحات وب می باشد. بنده دانشجوی این استاد عزیز هستم و با توجه به روحیه این استاد عالی قدر تلاش در انتشار علم به سادگی  و رایگان را داریم. بنده پاسخ گوی تمام مشکلاتتان خواهم بود. لازم به ذکر است که تمامی فیلم ها با فرمت exe می باشد و به راحتی در هر سیستم کامپیوتری اجرا می شوند.

رضا رجایی